Head Of The Student Affairs Division Office | Student Affairs Division
» ABOUT US » Head of Student Affairs Division » Head of the Student Affairs Division Office

Head of the Student Affairs Division Office

En. Nuruliman Ibrahim
Ketua Bahagian
  +603-9769 3399
  nuruliman@upm.edu.my  tt

t

Pn. Zarita Ridzwan
Secretary
 
 +603-9769 6064
 
 zarita@upm.edu.my

  

En. Sharifful Azizi Musa
Driver
 
 +603-9769 1334
  shariful@upm.edu.my 

 

SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN

 

Pn. Rosiha Abdul Razak
Ketua Seksyen
  +603-9769 8557
  rosiha@upm.edu.my

 

SEKSYEN PENGURUSAN KEBAJIKAN

 

Pn. Shamilah Samian
 Ketua Seksyen
  +603-9769 1321
  shamilah@upm.edu.my

 

SEKSYEN PENGURUSAN AKTIVITI

En. Adidi Tamin
Ketua Seksyen
  +603-9769 7522
  adidi@upm.edu.my 

 

SEKSYEN PENGURUSAN KENDERAAN

Pn. Zaleha Othman
 Ketua Seksyen
  +603-9769 7363
  za_o@upm.edu.my

 

 

UNIT PERKHIDMATAN & SOKONGAN OKU

Pn. Marlinah Binti Muslim
Ketua Unit

  +603-9769 6066
  marlinah@upm.edu.my 

Updated:: 17/09/2021 [nuruliman]

MEDIA SHARING

Student Affairs Division
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 6075
+603-9769 2091
W1UKXQAn~