JK Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan | Student Affairs Division
» ABOUT US » Committee » JK Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan

JK Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan

PENGENALAN

Jawatankuasa Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan peringkat Universiti telah ditubuhkan dalam tahun 2004 bagi membincangkan isu-isu keselamatan dan kesihatan pekerjaan (KKP) di UPM, sejajar dengan surat arahan dari Ketua Setiausaha Negara berkaitan pematuhan Akta Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan 1994 (Akta 514) dan pelaksanaan arahan, peraturan, prosedur serta peruntukan Undang-undang berkaitan keselamatan dan perlindungan di Jabatan-Jabatan Kerajaan.

 

CARTA ORGANISASI JAWATANKUASA

PENGERUSI
En. Nuruliman Ibrahim
  +603-9769 1954
  nuruliman@upm.edu.my

 

SETIAUSAHA
Pn. Rosiha Abdul Razak
 +603-9769 8557
  rosiha@upm.edu.my

 

PEN. SETIAUSAHA
Pn. Jamrah Mat Jusoh
 +603-9769 3266
  jamrah@upm.edu.my

 

WAKIL MAJIKAN PEJABAT TNC HEPA
Pn. Nor Hayati binti Mohamad Darus
  +603-9769 2757
  noryati@upm.edu.my

 

WAKIL PEKERJA
Pn. Nurul Wahida binti Zalkapli
 
 +603-9769 6065
  nwahida@upm.edu.my

 

WAKIL MAJIKAN PEJABAT BHEP
Pn. Rosiha Abdul Razak
  +603-9769 8557
  rosiha@upm.edu.my

 

WAKIL PEKERJA
En. Mohd. Razali bin Osman
  +603-9769 8496
  morazali@upm.edu.my

 

WAKIL MAJIKAN BANGGUNAN ASTAKA SENI
En. Adidi Tamin
  +603-9769 7522
  adidi@upm.edu.my

 

WAKIL PEKERJA
En. Kamaruladha Jalaluddin
  +603-9769 6072
  kamaruladha@upm.edu.my

Updated:: 20/09/2021 [azhar.mahdzir]

MEDIA SHARING

Student Affairs Division
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 6075
+603-9769 2091
W1UKXOAd~