JK Kelestarian Hijau | Student Affairs Division
» ABOUT US » Committee » JK Kelestarian Hijau

JK Kelestarian Hijau

PENGERUSI
En. Nuruliman Ibrahim
  +603-9769 1954
  nuruliman@upm.edu.my

 

PENYELARAS
Pn. Marlinah Muslim
 +603-9769 6066
 marlinah@upm.edu.my 

 

KETUA PENILAI KESELURUHAN INDIKATOR BHEP
Pn. Zaleha Othman
  +603-9769 7363
  za_o@upm.edu.my

 

KETUA PENGURUSAN INDIKATOR PERATUSAN BAJET BHEP
Pn. Noor Rifa binti Kamarak
  +603-9769 3267
  nrifa@upm.edu.my

 

KETUA PENGURUSAN INDIKATOR PENJIMATAN ELEKTRIK
En. Mohd. Razali bin Osman
  +603-9769 8496
  morazali@upm.edu.my

 

KETUA PENGURUSAN INDIKATOR PENJIMATAN PENGGUNAAN AIR
En. Mohd. Desa bin Esmahil
  +603-9769 3268
  mohdesa@upm.edu.my

 

KETUA PENGURUSAN INDIKATOR PENJIMATAN PENGGUNAAN KERTAS
Pn. Jamrah Mat Jusoh
  +603-9769 3266
  jamrah@upm.edu.my

 

KETUA PENGURUSAN AKTIVITI KELESTARIAN HIJAU
En. Tuan Arkhan Tuan Yacob
  +603-9769 1317
  tuanarkhan@upm.edu.my

 

PEN. KETUA PENGURUSAN AKTIVITI KELESTARIAN HIJAU
En. Muhammad Azhar Mahdzir
  +603-9769 6075
  azhar.mahdzir@upm.edu.my

 

Updated:: 27/09/2021 [azhar.mahdzir]

MEDIA SHARING

Student Affairs Division
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 6075
+603-9769 2091
BUKbSAt~