Committee Of Staff Welfare And Recreation Club | Student Affairs Division
» ABOUT US » Committee » Committee of Staff Welfare and Recreation Club

Committee of Staff Welfare and Recreation Club

PENGENALAN

Kelab Kebajikan dan Rekreasi akan menganjurkan acara-acara sukan dan rekreasi untuk ahli-ahli Kelab. Menjalankan aktiviti-aktiviti kebajikan dan untuk kepentingan ahli-ahli. Menyemaikan perasaan persaudaraan, muhibah dan toleransi di kalangan ahli-ahli dan masyarakat umum.

 

AHLI JAWATANKUASA KELAB

 

PENGERUSI
En. Mohd Hafiz Mohd. Yusoff
  +603-9769 3275
  mohd.hafiz@upm.edu.my

 

 

TIMB. PENGERUSI
Cik Pavithra Panir Selvam
  +603-9769 6067
  pavithra@upm.edu.my

 

 

t

SETIAUSAHA
Pn. Zarita Ridzwan
 
 +603-9769 6064
 
 zarita@upm.edu.my

 

 

BENDAHARI
Pn. Jamrah Mat Jusoh
  +603-9769 3266
  jamrah@upm.edu.my

 

 

EXCO


Dr. Abdul Hadi bin Samsi
 +603-9769 6075
 abdulhadisamsi@upm.edu.my

 

 


Pn. Khairul Ziana Kinainah
  +603-9769 1329
  kziana@upm.edu.my

 

 


En. Mohd. Harris Mohd. Ali
  +603-9769 1334
  harris@upm.edu.my

 

 


En. Zulkifli bin Ibrahim
  +603-9769 6074
  zbi@upm.edu.my

Updated:: 04/10/2021 [azhar.mahdzir]

MEDIA SHARING

Student Affairs Division
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 6075
+603-9769 2091
W1UKXRA2~