Jawatan Kuasa Kelab | Student Affairs Division
» ABOUT US » BHEP Welfare and Recreation Club » Jawatan Kuasa Kelab

Jawatan Kuasa Kelab

 En. Mohd. Sahrizan bin Mat Yatim
 Pengerusi Kelab

  +603-9769 6070
  msahrizan@upm.edu.my

    
 En. Mohd. Desa bin Esmahil
 
Timbalan Pengerusi

  +603-9769 8496
  mohdesa@upm.edu.my
   
 Pn. Azriza binti Azizan
 Setiausaha

  +603-9769 6068
  azriza@upm.edu.my
   
 Pn. Shamilah binti Samian
 Bendahari

  +603-9769 1321
  shamilah@upm.edu.my
   
EXCO SUKAN DAN SOSIAL
   
 Pn. Jamrah binti Mat Jusoh 
 
  +603-9769 3266
  jamrah@upm.edu.my
 
   
 En. Zulkifli bin Ibrahim
 
  
+603-9769 1334
  
zbi@upm.edu.my
 
   
EXCO MEDIA DAN LOGISTIK
   
 En. Mohd. Razali bin Osman
 

  +603-9769 8496
  morazali@upm.edu.my
 
   
 En. Mohd. Shahrul Aziwan b. Md. Isa
 

  +603-9769 1329
  mshahrul@upm.edu.my
 
   
EXCO KEBAJIKAN
   
 Pn. Noormah binti Ismaon
 
  
+603-9769 6072
  
normah_is@upm.edu.my
 
   
 Pn. Noor Hamiza Hamid
 
  +603-9769 1334
  noorhamiza.hamid@upm.edu.my 
   
EXCO WANITA
   
 Pn. Noor Rifa binti Kamarak
 
  +603-9769 3267
  nrifa@upm.edu.my

Updated:: 26/07/2019 [mshahrul]

MEDIA SHARING

Student Affairs Division
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 6075
+603-9769 2091
C1571591249