Organizational Structure BHEP | Student Affairs Division
» ABOUT US » Corporate Information Student Affairs Division » Organizational Structure BHEP

Organizational Structure BHEP

         
PEJABAT KETUA
BAHAGIAN HAL EHWAL PELAJAR
                               
         
 En. Fahmi Azar Mistar (N48)
 fame@upm.edu.my
 +603-9769 3399

                               
         
 Pn. Zarita Ridzwan (N19)
 zarita@upm.edu.my 
 +603-9769 6064
                               
                                                               
                                                               
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
   
SEKSYEN PENGURUSAN KEBAJIKAN & TATATERTIB PELAJAR
 
SEKSYEN PENGURUSAN AKTIVITI PELAJAR
 
SEKSYEN PENGURUSAN PERUMAHAN & PENEMPATAN PELAJAR
 
SEKSYEN PENGURUSAN PELAJAR LUAR KAMPUS
 
En. Sahrizan Mat Yatim (N29)
msahrizan@upm.edu.my 
+603-9769 6070
   
Pn. Shamilah Samian (N44)
shamilah@upm.edu.my
+603-9769 1321
 
En. Kamarulnizam Kamal (N44)
kamarulnizam@upm.edu.my 
+603-9769 6075 
 
En. Mohamed Shukri Mohamed Noor (N44)
mshukrimn@upm.edu.my
+603-9769 8056
 
En. Azlan Ibrahim (N44)
zlan_ibrahim@upm.edu.my 
+603-9769 1325
 
En. Mohd. Razali Osman (JA29)
morazali@upm.edu.my
+603-9769 8496
   
 Pn. Zaleha Binti Othman (N44)
za_o@upm.edu.my 
+603-9769 7363
 
En. Adidi Tamin (B41)
adidi@upm.edu.my
+603-9769 7522
 
En. Syahid Asyraaf Shamsudin (PE3)
syahidasyraaf@upm.edu.my
+603-9769 6075
 
En. Badrolnizam Basri (PE3)
badrolnizam@upm.edu.my 
+603-9769 6078
 
 
En. Mohamad Desa Esmahil (H22)
mohdesa@upm.edu.my
+603-9769 8496
   
Tuan ArkhanTuan Yacob (JA29)
tuanarkhan@upm.edu.my
+603-9769 1317
 
Cik Pavitra A/P Panir Selvam (PE3)
pavithra@upm.edu.my
+603-9769 3266
 
En. Mohd. Husaini Amir Nik (N19)
ma_husaini@upm.edu.my
+603-9769 6073 
 
En. Mohd. Shahrul Aziwan b. Md Isa (N19)
mshahrul@upm.edu.my
+603-9769 1329
 
Pn. Suzana Mior Mohamad Dwazi (N22)
suzana_mior@upm.edu.my
+603-9769 3237
   
Pn. Marlinah Binti Muslim (PE3)
marlinah@upm.edu.my
+603-9769 6066
 
Pn. Noormah Ismaon (N22)
normah_is@upm.edu.my
+603-9769 6072
 
En. Hamdi bin Ismail (H11)
hamdi@upm.edu.my
+603-9769 8056
     
Pn. Noor Rifa Kamarak (N19)
nrifa@upm.edu.my
+603-9769 3267
 
   
En. Mohd. Hafiz Mohd. Yusoff (N19)
mohd.hafiz@upm.edu.my
+603-9769 3275
 
En. Kamaruladha Jalaludin (N22)
kamaruladha@upm.edu.my
+603-9769 6072
         
En. Mohammad Izrul Abdul Jabar (B19)
m_izrul@upm.edu.my
+603-9769 6074
   
En. Zulkifli Ibrahim (N19)
+603-9769 1334
zbi@upm.edu.my
 
Pn. Jamrah Mat Jusoh (N22)
jamrah@upm.edu.my
+603-9769 3266
         
Pn. Nurharnina Mat Yasin (N19)
nurharnina_upm@upm.edu.my
+603-9769 6063
   
En. Mohd. Harris Mohd. Ali (H14)
harris@upm.edu.my 
+603-9769 6075
 
En. Iskandar Afifi (N19)
iskafifi@upm.edu.my
+603-9769 6062
         
En. Muhamad Amin Atan (N11)
amin_atan@upm.edu.my
+603-9769 1322
   
En. Mohd. Khiar Kassim (H14)
khiar@upm.edu.my
+603-9769 6075
 
Pn. Noor Hamiza Hamid (H11)
noorhamiza.hamid@upm.edu.my 
+603-9769 1322
         
     
En.Ayub Somudi (H11)
ayubs@upm.edu.my 
+603-9769 6075
             
     
En. Sharifful Azizi Bin Musa (H11)
shariful@upm.edu.my 
+603-9769 6075
             
     
En. Jumasnizam Bin Jumin (H11)
jumasnizam@upm.edu.my
+603-9769 6075
             
     
En. Al-Qawey Tumesi (H11)
al_qawiy@upm.edu.my 
+603-9769 6075
             
                                                               

Updated:: 13/06/2020 [mshahrul]

MEDIA SHARING

Student Affairs Division
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603-9769 6075
+603-9769 2091
C1596468326